Малюк від 0 до 1 року

Ім`я для дитини

Підібрати ім’я дитині дуже непросто. Ще до народження малюка батьки замислюються про те, як його її зватимуть. Ім’я в собі несе долю майбутньої дитини. Часто молоді батьки до останніх тижнів не можуть визначиться з тим, як назвати дитину.

У деяких є пару варіантів, але щоб визначиться з ім’ям остаточно, хочуть поглянути на дитину або знати точну дату народження.

Щоб трохи спростити цей нелегкий вибір, ми публікуємо рейтинг популярності імен за 2012.

В цьому році були популярні такі жіночі імена:Софья, Ева, Полина, Кира, Арина, Валерия, Алиса, Милена, Вероника, Мария, Анастасия, Дарья, Елизавета, Злата, Диана, Маргарита, Виктория, Алина, Ульяна, Ксения, Екатерина, Анна, Александра, Варвара, Ангелина, Камилла, Каролина, Ника, Эмилия, Карина.

Серед чоловічих – Микита, Кирило, Данило, Артем, Максим, Матвій, Ярослав, Ілля, Єгор, Марк, Тимофій, Дмитро, Арсеній, Гліб, Олександр, Роман, Тимур, Михайло, Іван, Макар, Владислав, Костянтин, Богдан, Денис, Олексій, Андрій, Давид, Святослав, Назар, Лев.

А ось найрідкіснішими в цьому році стали: Герман, Родіон, Владлен, Олесь, Рената, Арсен, Влас, Лев, Ян, Клара, Мирон, Альбіна, Анжеліка, Стелла, Віталіна, Елеонора, Майя, Ніка, Регіна, Сніжана, Лада , Ельвіра, Таміла, Нора, Дана, Еліна, Нонна, Зося, Орися, Юстина, Юліана, Неоніла. Несподівано в цей список рідкісних імен потрапило й ім’я Влад.

До речі, українські РАГСи зафіксували і регіональні симпатії до окремих іменах: У Харківській області дуже популярні імена Ксенія, Уляна, Варвара, Злата. В Одеській області – Уляна, Владислава, Альона. У Закарпатській області – Євгенія, Наталія, Каміла, Ксенія. У Чернівецькій області – Богдана, Валентин, Георгій.

У Дніпропетровській області – Арсен (Арсеній), Валерій, Ростислав В Івано-Франківській області – Влад, Павло, Тарас. У Кіровоградській області – Іванна. У Києві – Варвара, Аліса, Ксенія. У Львівській області – Марта. У Миколаївській області – Аліса, Мілана, Злата. У Полтавській області – Надія, Тарас.

У Хмельницькій області – Владислава, Ілона, Іванна, Мар’яна, Василь, Вадим, Захар, Костянтин.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк