Малюк від 0 до 1 року

Ім`я для дитини

Підібрати ім’я дитині дуже непросто. Ще до народження малюка батьки замислюються про те, як його її зватимуть. Ім’я в собі несе долю майбутньої дитини. Часто молоді батьки до останніх тижнів не можуть визначиться з тим, як назвати дитину.

У деяких є пару варіантів, але щоб визначиться з ім’ям остаточно, хочуть поглянути на дитину або знати точну дату народження.

В першій трійці найпопулярніших імен 2018 року – Софія, Злата, і Марія. Крім того, багатьох дівчат назвали Мілана. Серед чоловічих імен лідирують Максим, Артем, Олександр і Дмитро, при чому, тенденція на екзотичні імена спадає.

Найпопулярнішими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей в 2017 році, були Анастасія, Софія, Анна, Артем, Максим і Олександр. А частіше за все, дівчата отримували імена Анастасія, Софія, Анна, Марія, Вікторія, Поліна, Вероніка, Єва, Злата, Мілана і Соломія. Хлочики – Артем, Максим, Олександр, Дмитро, Владислав, Матвій, Іван, Андрій, Ілля, Назар і Тимофій.

Окрім традиційних імен, українці вибирали і незвичайні. Серед них такі жіночі: Кукла, Золушка, Принцеса, Мадонна, Олімпіада, Панна, Белатрисса, Нух, Євлалія, Осийохон, Фаустина, Кєролайн, Япила, Присціла, Вевея, Тисанде, Айяр.

Серед чоловічих незвичайних імен були: Роял, ТіДжей, Яросвіт, Харлампий, Цезарь, Кристофор, Джейкоб, Джонні, Кристобал, Конор, Мухаймин, Дюдонне-Рене, Потап, Мухаммед Алі, Шавкавбек, Родріго, Одіссеас, Аполлон, Прохор-Джай.

Ще раніше  найбільш популярними були такі імена : Софья, Ева, Полина, Кира, Арина, Валерия, Алиса, Милена, Вероника, Мария, Анастасия, Дарья, Елизавета, Злата, Диана, Маргарита, Виктория, Алина, Ульяна, Ксения, Екатерина, Анна, Александра, Варвара, Ангелина, Камилла, Каролина, Ника, Эмилия, Карина.

Серед чоловічих – Микита, Кирило, Данило, Артем, Максим, Матвій, Ярослав, Ілля, Єгор, Марк, Тимофій, Дмитро, Арсеній, Гліб, Олександр, Роман, Тимур, Михайло, Іван, Макар, Владислав, Костянтин, Богдан, Денис, Олексій, Андрій, Давид, Святослав, Назар, Лев.

А  найрідкіснішими імена були: Герман, Родіон, Владлен, Олесь, Рената, Арсен, Влас, Лев, Ян, Клара, Мирон, Альбіна, Анжеліка, Стелла, Віталіна, Елеонора, Майя, Ніка, Регіна, Сніжана, Лада , Ельвіра, Таміла, Нора, Дана, Еліна, Нонна, Зося, Орися, Юстина, Юліана, Неоніла. Несподівано в цей список рідкісних імен потрапило й ім’я Влад.

До речі, українські РАГСи фіксували і регіональні симпатії до окремих іменах: У Харківській області дуже популярні імена Ксенія, Уляна, Варвара, Злата. В Одеській області – Уляна, Владислава, Альона. У Закарпатській області – Євгенія, Наталія, Каміла, Ксенія. У Чернівецькій області – Богдана, Валентин, Георгій.

У Дніпропетровській області – Арсен (Арсеній), Валерій, Ростислав В Івано-Франківській області – Влад, Павло, Тарас. У Кіровоградській області – Іванна. У Києві – Варвара, Аліса, Ксенія. У Львівській області – Марта. У Миколаївській області – Аліса, Мілана, Злата. У Полтавській області – Надія, Тарас.

У Хмельницькій області – Владислава, Ілона, Іванна, Мар’яна, Василь, Вадим, Захар, Костянтин.

Як бачимо, симпатії батьків змінюються, але нагадуємо, що як би ви не назвали дитину, пам’ятайте, що з цим ім’ям дитині жити все життя.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.