Малюк від 0 до 1 року

Прикорм і молочні каші

Молочні каші в якості прикорму дають у вигляді – спочатку 5-8% – ної, потім – 10%-ної. З крупами, з яких готують каші, дитина отримує широкий набір мінеральних речовин, вітаміни групи В, рослинний білок, клітковину.

Дітям раннього віку особливо корисні каші з гречаної і вівсяної крупи, можна використовувати рисову крупу, а також суміші різних круп, що підвищує біологічну цінність страви.

Дуже добре готувати рисові каші з додаванням моркви, гарбуза, яблука. Можна використовувати і сухі молочні та без молочні та безмолочні каші, що випускаються промисловістю спеціально для дітей першого року життя. Прикорм молочними кашами вводять також поступово, починаючи з 1-2 чайних ложок; протягом 7-10 днів їх кількість доводять до повного обсягу харчування – приблизно 150 г, замінюючи ще одне грудне годування. Каші для дітей першого року життя потрібно готувати спочатку на половинному молоці, а потім – на цільному. До готової страви додають вершкове масло (до овочевого пюре – рослинне). У деяких випадках (у разі алергії до коров’ячого молока;) каші краще  готувати на овочевому відварі.

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.