Поради лікарів

Движения плода

У меня 24-25-я неделя беременности. Не могу понять, в норме ли шевеления малыша? Он то активен целый день, то несколько дней подряд толкается очень слабо… Как понять, что все в порядке? Каковы нормы?

Вы должны отмечать шевеления плода в своей Обменной карте. Там у вас есть табличка движений плода, которую вам нужно заполнить, а затем показать вашему врачу.

 

Каждый малыш обладает своим темпераментом. Некоторые дети двигаются очень активно, а другие медленнее. Ничего страшного в этом нет.


Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.