Поради лікарів

Чем опасно маловодие и можно ли как-то регулировать ситуацию?

Чем опасно маловодие и можно ли как-то регулировать ситуацию? 

Изменение количества околоплодных вод всегда настраивает акушеров на исследование состояний, отягощающих беременность. Много- и маловодие могут отражать состояние плаценты, метаболические процессы развития беременности, пороки развития ребенка и факторы инфицирования. Поэтому важным этапом диагностики является поиск причины появления повышенного или уменьшенного количества околоплодных вод.

 

При много- и маловодии врачи назначают антибактериальную терапию препаратами макролидных антибиотиков, что не отражается на состоянии вашего малыша. Но все же начинать следует с УЗИ и диагностики тех состояний, которые привели к изменению количества околоплодных вод.


Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.