Поради лікарів

Повышенная базальная температура во время беременности

На 8-й неделе беременности базальная температура – 37,5-37,8. Чувствую себя хорошо. Что может означать такая температура? Каковы нормы и что означают отклонения? Стоит ли беспокоиться? 

Не стоит беспокоиться. Повышение температуры тела характеризует прогестероновое влияние. Сейчас сохранение вашей беременности обеспечивается кистой желтого тела в одном из яичников. Эта киста будет продуцировать прогестерон до срока беременности 13-15 недель. Затем функцию продукции этого гормона возьмет на себя плацента и температура снизится.

 

Во время беременности не стоит измерять базальную температуру. В этом нет необходимости. У вас нет воспалительного процесса, который мог бы привести к повышению температуры тела.


Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.