Поради лікарів

Гемангіома у дітей

Найбільш часто зустрічається пухлина у дітей – гемангіома, що вражає 10% дітей у віці до 1 року. Вона з’являється в 80 % випадків – у перші 2 тижні-1,5 місяця після народження. У 20% випадків діти вже народжуються з нею. Гемангіома складається з судин, вона червона і росте протягом перших 12 місяців життя дитини. Якщо пухлину своєчасно діагностувати, її можна прибрати лазером абсолютно безслідно – без слідів і без рубців. Якщо гемангіома вже проросла глибше, ніж може дістати лазер, тоді доводиться застосовувати інші методи – кріодеструкцію (заморожування), ін’єкції безпосередньо в пухлину, системну терапію. В цьому випадку може сформуватися косметичний дефект. Якщо, наприклад, застосувати кріодеструкцію на голові, то пухлина зникне, але волосся на цій ділянці рости вже не будуть, облисіння буде на все життя. Адже холод знищує все на своєму шляху – і пухлину, і волосяні фолікули. Тому дуже важливо, щоб за консультацією до фахівців батьки дитини звернулись своєчасно, адже потрібно не просто видалити пухлину, але й думати щодо можливих косметичних наслідків.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.