Поради лікарів

Осінньо -зимовий період – час , коли збільшується ризик підхопити вірусну інфекцію.

Восени застудитися досить легко – перепади добової температури, протяги і віруси, багато хворих навкруги.

Хворіти завжди неприємно , але коли в будинку є маленька дитина – це накладає на Вас додаткові обов’язки , адже інфекція небезпечна можливими ускладненнями.

Захисні реакції імунітету не встигають за погодними перепадами, тому, безумовно, необхідно загартовувати дитину, займатися з нею спортом, правильно харчуватися.

Вберегти малюка від інфекції допоможуть нескладні правила :

1. Якщо Ви, або хтось із близьких, захворіли, не заходьте до кімнати, де знаходиться малюк, без маски або марлевої пов’язки. Пам’ятайте, що пов’язку потрібно міняти кожних 2 години.

2. Спати обов’язково потрібно  окремо: малюк спить у своєму ліжечку, батьки у своєму, а  ще кра­ще, якщо хворий спить в іншій кімнаті.

3. Намагайтесь максимально часто провітрювати  кімнату, але не влаштовуйте протяги.

4. Слідкуйте за температурним режимом у приміщенні, де знаходиться дитина.  Малюка не можна ні перегрівати, ні переохолоджувати. Оптимальна температура в кімнаті перебування – 20-22° C.

5 . Не менше двох разів на день проводьте вологе прибирання  кімнати, де перебуває малюк.

6. Підтримуйте в квартирі нормальний рівень вологості. Суха слизова в носику – «відкриті ворота» для інфекції.

7. Поставте в кімнатах, де спить та перебуває протягом дня  малюк,  тарілочки з нарізаним часником і цибулею. Фітонциди, що містяться в них, сприятимуть загибелі збудників інфекцій.

8. Дотримуйтесь питного режиму малюка, включіть до нього чай з лимоном, медом, ягідні морси, фреші. Максимально вітамінізуйте харчування.

9. Якомога  частіше гуляйте з малюком на свіжому повітрі.

10. Під час епідемій краще не ходити в гості з дитиною і не запрошувати до себе гостей .

Легка форма ГРВІ ( застуди )  практично зовсім не потребує медикаментозного лікування.

З метою профілактики зараження Вам потрібно носити маску під час контактів з дітьми, частіше провітрювати приміщення і мити руки.

У разі, якщо вирішите проводити медикаментозну профілактику, в тому числі і гомеопатичну, в обов’язковому порядку проконсультуйтесь з лікарем.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.