Поради лікарів

Грип у дитини: як їй допомогти

В Україні зростає захворюваність на грип та ГРВІ. За офіційними даними, близько 70% хворих – діти. Медики нагадали батькам про головні правила, які допоможуть хворій дитині швидше одужувати.

• Давайте дитині достатньо рідини. Це може бути вода, кисло-солодкий компот, настій шипшини або легкий напій без газу. Хвора дитина сильно потіє, і через піт виводяться токсини.

• Правильно одягайте хвору дитину. Одяг повинен бути з натуральної тканини. Уникайте перегріву, це може призвести до підвищення температури.

• Провітрюйте приміщення. Свіже повітря допомагає одужати, тому на 15 хвилин провітрювання переносьте дитину в іншу кімнату.

• Контролюйте температуру тіла. Підвищена температура допомагає імунітету боротися з вірусами. Але якщо на градуснику вище 38,5°С, дайте дитині жарознижуюче.

Джерело: zdravoe.com

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.