Поради лікарів

Легке дихання – одне на двох!

Коли Ви дихаєте, Ваш малюк дихає разом з Вами, його організм збагачується киснем і розвивається. Проте з 2-го триместру вагітності у кожної 3-ї мами виникають проблеми з диханням, що їх, особливо взимку, можна переплутати з застудою або алергією. Якщо у Вас постійно закладений ніс, з нього «тече», Ви змушені дихати ротом, чхаєте – значить Ви маєте всі ознаки «риніту вагітних».

Риніт та його наслідки

Кількість жіночих гормонів в організмі вагітної поступово росте. Це призводить до розслаблення гладеньких м’язів судин носа, набряку слизових оболонок і ускладнення дихання. У більшості жінок проблема зникає відразу після пологів. Проте, у декого ускладнення дихання настільки серйозні, що без лікування мають негативні наслідки. Наприклад:

–          росте ризик застуди, адже Ви дихаєте ротом;

–          страждають від нестачі кисню Ваші серце та мозок, понижується або підвищується  тиск;

–          з якогось моменту настає кисневе голодування в організмі мами і, відповідно, малюка, внаслідок чого змінюється смакове та нюхове сприйняття, розвиваються алергічні реакції.

Лікування риніту. Майбутній мамі підходять лише натуральні та безпечні засоби профілактики риніту. Звичні судинозвужуючі препарати Вам не підходять: вони звужують також судини плаценти, посередництвом якої плід отримує поживні речовини, що може призвести до його кисневого голодування та порушення розвитку.

Промивання носа сольовими розчинами («носовий душ») є природним способом лікування риніту, що його успішно застосували ще наші предки. Сьогодні для цього чудово підходить, наприклад, розчин Хьюмер, що на 100% складається з морської води – стерильної та багатої на мікроелементи. Якщо користуватися Хьюмером 3-4 рази на день, то він:

–          очистить Ваш ніс від слизу, та відновить вільне дихання

–          зменшить сухість та набряк слизової носа;

–          полегшить  кашель, спричиненний затіканням слизу на задню стінку глотки;

–          буде надійною профілактичним засобом інфекцій носової порожнини

Якщо Ви маєте нежить з набряком слизової оболонки носа та ускладненнями носового дихання, скористайтеся Хьюмером 050 Гіпертонічним – він містить більше морської солі (23 г/л NaCl), і забезпечить  ще і противонабрякову дію. Якщо набряку та порушень дихання у Вас немає, оберіть ізотонічні  Хьюмер 150  або Хьюмер Монодоза (9 г/л NaCl), що їх потім  Ви зможете використовувати і     для своєй маленької  дитини

Завдяки Хьюмеру Ваше дихання швидко відновиться, а самопочуття – значно покращиться. А  Ваш малюк буде щиро радіти кожному повноцінному вдиху разом з Вами!

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.