Поради лікарів

Малюк і літня спека. Одяг для прогулянок

Малюку бажано якомога більше часу проводити на вулиці, особливо це актуально влітку. При цьому практично усіх молодих батьків цікавить питання, як одягати малюка в літню спеку?

Ми дамо вам декілька простих порад, щоб перебування малюка на вулиці влітку було досить комфортним.

Батькам слід знати і пам’ятати, що терморегуляція малюка ще не досить досконала, тому – чим вища температура повітря на вулиці, тим менше одягу має бути на малюкові.

Найбільш комфортною температурою для грудничка є +24-25 ° С, при  цьому не має значення, де він перебуває – в будинку чи на відкритому повітрі.

До речі, якщо у вас вдома є кондиціонер, пам’ятайте, що дитина не повинна перебувати в кімнаті під час його роботи. У дитячій кімнаті кондиціонер зазвичай не встановлюють.

Підбирати одяг для малюка потрібно залежно від вуличної температури. За температури від +15°до 20° С бажано одягати малюку боді з довгими рукавами, кофточку, повзунки, і легку шапочку з бавовни. При +20-23° С цей перелік одягу зменшують до бавовняної кофтинки та повзунків.

При +24-25 ° С одягніть на крихту легке боді з відкритими ручками і ніжками, а при температурі +26 ° С і вище – досить трусиків.

Правила прогулянок

Для вуличних прогулянок потрібно вибирати парки, в яких мінімум відкритого сонця і максимум затінку. В той же час уникайте місць з великими протягами і не забувайте взяти з собою протимоскітну сітку, накидку від дощу для коляски та парасольку для себе.

Речі для малюка теж потрібно підготувати: шапочку або панамку на голову малюка, легку ковдру або пелюшку, щоб укрити, якщо йому раптом стане прохолодно, запасний підгузок. До речі, щоб малюк не перегрівався і не пітнів, від підгузків влітку можна і відмовитися, особливо, коли температур на вулиці сягає вище +24 ° С.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.