Поради лікарів

Піклуватися про немовлят легше, якщо купувати якісний одяг.


Обрати якісний одяг для немовлят надзвичайно важко, не дивлячись на те, що на сьогодні існує тисячі виробників, які гарантують якість своїх товарів. Частенько одяг псується вже після першого прання. Вицвітає, сідає, та багато іншого. Рідше зустрічається одяг, який може викликати алергічну реакцію у дитини – це може бути пов’язано з неякісними, синтетичними тканинами, які використовують більшість виробників.

Мабуть ні для кого не буде секретом, що той самий неякісний одяг для немовлят надходить до нас від китайських виробників. Він дешевий, його багато. Спочатку це дуже радує більшість батьків, але вже в перші тижні використання такого одягу, вони розуміють, що викинули свою кошти на вітер.

Єдиною альтернативою дешевому та неякісному китайському одягу на сьогодні являються товари вітчизняних виробників. Одним з таких виробників стала «Компанія «Верес»,  яка ще до початку виробництва визначила слоган для своєї лінійки одягу для немовлят – «Дотик піклування». Комфорт та турбота для самих незабутніх моментів розвитку Вашого малюка – це основна ціль «Компанії «Верес»

Весь асортимент дитячого одягу від ТМ Veres виготовляється зі 100% бавовни, яка була сертифікована по найвищому стандарту Oeko – Tex Standard 100. Одяг комфортний, шкіра дитини в ній легко дихає, а ще її легко прати і служить вона надзвичайно довго. Сон, гра, прогулянка, хрещення чи свято – у нас Ви знайдете якісний та гарний одяг для будь яких моментів життя Вашого малюка.

Кожна дитинка у нашому світі унікальна, а тому «Компанія «Верес» підготувала дійсно широкий асортимент товарів. Повзунки, боді та багато іншого чекають на кожну дитину та їх матусь.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.