Поради лікарів

Правильний вибір місця для комп’ютерного столу в дитячій кімнаті.

Правильний вибір місця для комп’ютерного столу в дитячій кімнаті.

Якщо батьки ще до народження дитини враховують розташування дитячого ліжечка відносно вікон та дверей, місце зберігання іграшок, інтенсивність освітлення кімнати тощо, то місце для комп’ютера починають підшукувати лише в міру її дорослішання.

Декілька порад щодо вибору місця в кімнаті для для комп’ютерного столу.

Стіл не повинен розташовуватися близько до вікна, щоб дитина не застудилася від протягів.

Світло з вікна ні в якому разі не повинне падати на поверхню монітора (в цьому випадку утворюються відблиски і віддзеркалення), а також бити в очі.

Ідеальним варіантом є таке розміщення, коли світло падає зліва – цей варіант особливо сприятливий, якщо комп’ютерний стіл є ще й місцем приготування уроків.

Якщо в кімнаті є ніша, постарайтеся розташувати стіл в ній. Цим ви убезпечите дітей від ударів і саден, а апаратуру дроти від якої не повинні йти від столу по підлозі, висіти і безладно валятися – від перекидання та розбиття,

Щоб забезпечити дитині швидкий доступ до підручників і дисків, розмістіть полиці або зручні шафи в безпосередній близькості від столу (на відстані витягнутої руки).

Для сидіння бажано використовувати спеціальне комп’ютерне крісло з підпружиненою спинкою, що забезпечує правильну поставу під час роботи з комп’ютером.

Колірна гамма комп’ютерного столу теж відіграє певну роль. Білий колір буде відсвічувати, чорний давати дзеркальні відблиски, а надто яскраві насичені кольори збуджувати та відволікати дитину тому кольори повинні бути не яскраві, спокійні.

Щоб в подальшому не шкодувати щодо неправильного вибору місця розташування та облаштування комп’ютерного столу, бажано врахувати всі зазначені чинники і підійти до вирішення питання з усією серйозністю – адже від цього безпосередньо залежатиме здоров’я вашої дитини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк