Поради лікарів

Профілактика пієлонефриту у вагітних

Головною рекомендацією, що стосується попередження розвитку запального процесу в нирках, є лікування захворювань, що провокують порушення відтоку сечі з нирки.

Для попередження виникнення пієлонефриту під час вагітності і розвитку різних ускладнень потрібно регулярно відвідувати жіночу консультацію. Чим раніше діагностовано це захворювання, тим простіше буде з ним боротися. Обов’язково потрібно прислухатися до порад лікаря, виконувати всі призначення і приймати лікарські препарати строго за графіком, який він визначить.

Профілактика пієлонефриту:

– уникайте переохолоджень.

– особиста гігієна вагітної;

– часті піші прогулянки, не менше 30 хвилин на день (при цьому комфортно одягайтеся на прогулянку, уникайте переохолодження);

– правильне харчування – відмовтеся від смаженої, копченої, солоної їжі (за наявності в минулому хронічних захворювань сечовидільної системи – дотримання спеціальної дієти № 7 протягом всієї вагітності);

– споживання рідини не менше не менше півтора літрів рідини в день, віддаючи перевагу морсам, компотам та мінеральній вод (за умови відсутності набряків!).

– регулярне спорожнення сечового міхура ( не рідше одного разу кожні 3-4 години) при вагітності;

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.