Поради лікарів

Відпочинок з дітьми біля води

Прийшла пора літніх відпусток і відпочинку на свіжому повітрі біля водойми (річка, озеро, море). Практично скрізь Ваш малюк повинен мати можливість грати на піску, мокрому чи сухому.

Такий цікавий будівельний матеріал, яким є пісок дозволить малюку , розвивати координацію усіх рухів його маленького тіла.

Разом з ним  будуйте різноманітні фігури та будівлі з мокрого піску за допомогою набору різнокольорових форм та відерець, що особливо  допомагає розвитку  дрібної моторики рук.

Сухий же пісок можна пропускати через ситечко чи просто крізь пальці рук, щоб дитина зрозуміла різницю між мокрим і сухим піском.

Для гри на воді добре згодяться невеликі пластмасові або надувні іграшки, що можуть триматись на воді. Можна запропонувати малюку навчити іграшку плавати і спробувати триматися на воді разом з нею, таким чином Ви дасте малюку перші уроки плавання.

Під час відпочинку на морі (річці, озері) потрібно зробити так, щоб пляжні ігри стали справжніми уроками, під час яких малюк дізнається про властивості води і піску, навчиться правилам поведінки біля води.

Але  навіть в самий спокійний час потрібно пам’ятати, що відпускати малюка одного до водойми не можна, тільки в супроводі дорослих  Усі заняття та біля водойми та на воді – від самих простих до складних – повинні проводитись тільки в супроводі та під наглядом дорослих

При цьому, під час відпочинку не слід забувати і щодо часу доби та тривалості перебування на відкритому сонці. Під час перебування на сонці дитині слід користуватись спеціальною дитячою косметикою, застосування якої слід заздалегідь обговорити з лікарем-педіатром чи дерматологом.

Нехай літо буде для вас завжди теплим, веселим та привітним! Відмінного Вам відпочинку! 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.