Вагітність

Чи покаже трьохвимірне УЗД вади розвитку (синдром Дауна).

Синдром Дауна не визначається за допомогою УЗД. Синдром Дауна, як і решту хромосомних аномалій, можна підтвердити або виключити тільки одним єдиним способом – дослідженням хромосомного набору дитини. Іншого способу у світі просто не існує. Тому якщо батьки хочуть точно знати, чи є у дитини хромосомна аномалія, необхідно планово зробити діагностичний амніоцентез на 17-18 тижнях вагітності. Після цієї процедури також можна точно дізнатися стать майбутньої дитини і резус-фактор, якщо в цьому є необхідність. “Все ” побачити за допомогою УЗД неможливо ніколи! Але головне УЗД з метою вивчити будову тіла дитини і визначити його загальний стану найкраще робити на 20-21 тижні вагітності. Якщо таке обстеження проводиться пізніше і виявляються певні вади розвитку – просто не буде часу для можливих додаткових досліджень і формальних кроків щодо переривання вагітності, оскільки в Україні дозволяється переривання вагітності лише до 22 тижнів включно. Чим раніше проводити УЗД, тим більше буде помилково-позитивних і хибно-негативних результатів дослідження. Трьохвимірне дослідження тільки почасти може допомогти в діагностиці. Переважно воно використовується для “знімків на пам’ять” в сімейний альбом, а також для того, щоб наочніше показати лікарям-” суміжникам” ті вади розвитку, що їх  фахівець допологової діагностики знаходить на звичайному двомірному зображенні.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.