Вагітність

Допплерометрія, КТГ, трьохвимірне УЗД.

Допплерометрія дозволяє визначити швидкість кровотоку в судинах. Її потрібно проводити під час

кожного планового ультразвукового дослідження: перше – з 11тижня+1 день до 13 тижня +6 днів;

друге – з 18 тижнів до 20 тижнів + 6 днів. У першому триместрі це потрібно для розрахунку ризиків акушерських ускладнень, у тому числі прееклампсії .

У другому і третьому триместрах за допомогою допплерометрії визначається загальний стан дитини і стан материнсько-плодового кровообігу.

КТГ це від скороченого – кардіотокографія. Даний метод обстеження вагітної забезпечує одночасну реєстрацію і запис зміни частоти серцевих скорочень плода і скорочень матки ( під час пологів) або рухів плода (поза пологами). Процедура обстеження за допомогою КТГ проводиться з метою визначення загального стану дитини – чи не потребує дитина дострокового розродження, чи можна вести подальше спостереження .

Щодо питання трьохвимірного УЗ дослідження, то його можна проводити на будь-якому терміні вагітності. Але, з медичної ж точки зору трьохвимірний режим дослідження необхідний лише в тому разі, коли в ньому є потреба, і визначити це повинен лікар-фахівець.

В переважній більшості випадків, зазвичай, трьохвимірне УЗ дослідження робиться здебільшого для знімків в домашній альбом на пам’ять. З іншого боку, чи буде дитина при цьому лежати так, щоб порадувати батьків своїм позуванням.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.