Вагітність

Діти, народжені матерями після 40, розумніші

Найбільш безпечним для дітей, є народження їх матерями після 40 років.

Дослідники стверджують, що саме діти, народжені батьками після 40 років, менше хворіють, рідше потребують госпіталізації, мають вищий рівень IQ  і знають більше слів, ніж їх ровесники – діти молодших матусь.

Фонд Wellcome провів дослідження, під час якого були розглянуті дані про 1000 дітей у віці від 9 місяців до 5 років, які були народжені жінками, старше 40, ці дані порівнювалися з інформацією про 38000 дітей молодших мам.

Результати підтвердили, що, не дивлячись на те, що пізня вагітність може негативно впливати на організм матері, для дітей, доросліша мама – краще. Такі дітки рідше стають жертвами нещасних випадків, рідше мають зайву вагу і рідше потрапляють до лікарні. Крім того, експерти прийшли до висновків, що діти старших матерів мають більше слів в своєму словарному запасі, а їх рівень IQ куди вище.

Джерело

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.