Вагітність

Фізіологічні стани і дискомфорт

Найбільш частою причиною болю в животі на ранніх термінах вагітності є процес впровадження заплідненої яйцеклітини в слизову оболонку матки. Зазвичай це відбувається на 6-10 день після злиття яйцеклітини зі сперматозоїдом. У цей період жінки, зазвичай, вже відмічають затримку місячних, можуть навіть зробити тест на вагітність і здати аналіз на ХГЛ. Тому поява тягнучого болю внизу живота, ломота в попереку може сильно засмутити майбутню матусю. Насправді такий біль – цілком нормальне явище, що не потребує лікування. Пов’язаний він з проходженням яйцеклітини по трубі і «вростанням» в слизову матки.

Поступово із зростанням плоду збільшується і сама матка. Під її вагою зв’язки, які утримують її в певному положенні, розтягуються, що також може викликати больові відчуття. Положення дитини, особливо на великих термінах, також часто стає причиною дискомфорту, а іноді і сильного болю. Особливо це помітно, якщо малюк впирається мамі в печінку чи шлунок або віджимає яке-небудь нервове закінчення.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.