Вагітність

Вагітність, біль у животі і секс

Дуже часто причиною болю в животі стає не що інше, як статеве життя. Під впливом інтенсивного фізичного навантаження, механічного подразнення шийки матки та простагландинів, що містяться в спермі, відбувається скорочення гладких м’язів матки, виникає її гіпертонус і, відповідно, жінка відчуває больові відчуття.

Саме тому під час вагітності рекомендують вибирати щадні позиції для статевого життя та зменшити його інтенсивність. Протягом перших 2-4 тижнів вагітності бажано взагалі утримуватися від статевих актів. Для жінок, у яких раніше були мимовільні викидні, або існує загроза цієї вагітності, така заборона може тривати до 3 місяців.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.