Вагітність

Гінекологи дозволили вагітним “літати”

Вагітні жінки можуть не переживати: перельоти абсолютно безпечні для них і їх дітей, навіть якщо до пологів залишилися три тижні. Лікарі дозволили вагітним, які не мають проблем зі здоров’ям, літати аж до 37 тижня, пише The Daily Mail. Найстрашніше, що може статися, – передчасні пологи, говорять співробітники Королівського коледжу акушерів і гінекологів. У цілому для вагітних не страшні ні сканери в аеропорті, ні зниження тиску. А впоратися з тромбозом глибоких вен і нудотою дозволять запобіжні заходи. Наприклад, можна надіти компресійні панчохи.

Але, якщо у жінки є ймовірність передчасних пологів (наприклад, багатоплідна вагітність), на борт літака їй краще не сідати, починаючи з 32 тижня. Незважаючи на затверджені директиви лікарів, багато компаній вимагають письмового дозволу гінеколога на політ (якщо йде 28 тиждень).

Наявність анемії, недавня кровотеча, переломи, серйозне серцеве або респіраторне захворювання, – всі ці фактори повинні стати тривожним дзвінком для жінок, які збираються летіти.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк