Вагітність

Гінекологи дозволили вагітним “літати”

Вагітні жінки можуть не переживати: перельоти абсолютно безпечні для них і їх дітей, навіть якщо до пологів залишилися три тижні. Лікарі дозволили вагітним, які не мають проблем зі здоров’ям, літати аж до 37 тижня, пише The Daily Mail. Найстрашніше, що може статися, – передчасні пологи, говорять співробітники Королівського коледжу акушерів і гінекологів. У цілому для вагітних не страшні ні сканери в аеропорті, ні зниження тиску. А впоратися з тромбозом глибоких вен і нудотою дозволять запобіжні заходи. Наприклад, можна надіти компресійні панчохи.

Але, якщо у жінки є ймовірність передчасних пологів (наприклад, багатоплідна вагітність), на борт літака їй краще не сідати, починаючи з 32 тижня. Незважаючи на затверджені директиви лікарів, багато компаній вимагають письмового дозволу гінеколога на політ (якщо йде 28 тиждень).

Наявність анемії, недавня кровотеча, переломи, серйозне серцеве або респіраторне захворювання, – всі ці фактори повинні стати тривожним дзвінком для жінок, які збираються летіти.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.