Вагітність

ТОРЧ – інфекції: загроза здоров’ю майбутньої дитини. Статистика проблеми на сьогоднішній день.

Наразі, дещо скоротилася кількість дітей, які народжуються з внутрішньоутробними інфекціями на тлі проведення імунізації від краснухи, завдяки більш точній її діагностиці та поінформованості населення.

 

Випадків, коли підтверджується первинне зараження однією з ТОРЧ-інфекцій на ранніх термінах вагітності (а найімовірніше, в такій ситуації буде аборт за медичними показаннями) – десяті частки відсотка, тобто один випадок на кілька тисяч. Набагато частіше виникають проблеми невеликих патологій у новонароджених, що є наслідком реактивації герпетичних інфекцій на більш пізніх термінах вагітності: туговухість, ослаблений зір … Такі діти будуть більш схильні до різних захворювань.

 

І якщо 20 років тому краснуха на 16 тижні вагітності означала стовідсотковий аборт, то сучасні методи лабораторної діагностики дозволяють з’ясувати, причому буквально протягом одного дня, заразився плід або материнський імунітет встиг спрацювати і захистив дитину від зараження. Сьогодні робиться все можливе, щоб зберегти дитину.

 

Саме перше і головне, що повинна зробити майбутня мати, це – обстежитися і дізнатися про свій імунний стан, у разі необхідності зробит щеплення та ревакцинацію. Тільки після цього стане зрозуміло, які кроки потрібно зробити, щоб уникнути негативних наслідків перебігу вагітності.


Матеріали за темою:

 ТОРЧ – ІНФЕКЦІЇ: ЗАГРОЗА ЗДОРОВ’Ю МАЙБУТНЬОЇ ДИТИНИ. (ЧАСТИНА 1). ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ТОРЧ – ІНФЕКЦІЇ: ЗАГРОЗА ЗДОРОВ’Ю МАЙБУТНЬОЇ ДИТИНИ (ЧАСТИНА 2). ЯК МАКСИМАЛЬНО УБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ І СВОЮ МАЙБУТНЮ ДИТИНУ ВІД ПОДІБНИХ ПРОБЛЕМ

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.