Вагітність

Малина – дуже смачна и корисна ягода

Зарубіжні ЗМІ повідомляють, що малина заслужено визнана найбільш ароматною, апетитною і корисною ягодою. І вона дійсно відрізняється не тільки чудовим смаком, підходить для приготування великої кількості страв, але і володіє багатьма корисними властивостями.

У своєму складі малина містить п’ять корисних для організму кислот, таких як лимонна, яблучна, винна, фолієва і саліцилова. У свіжому вигляді ягоди дуже багаті вітамінами групи В, РР, Е і С. Малина відрізняється високим вмістом глюкози, фруктози, пектину, а також таких мікроелементів як калій, залізо, марганець, цинк і мідь.

Чимало робіт було присвячено вивченню корисних якостей листя малини. У листі малини містяться аскорбінова кислота, каротин, кумарин, алкалоїди та інші дубильні речовини. Дослідження довели, що в листі малини в 20-30 раз більше вітаміну С, ніж у ягодах.

Цілющі якості малини відомі кожному з дитинства. Адже взимку, при застуді або грипі кожен з нас пив ароматний чай з малиною, який відрізняється жарознижувальними і потогінний властивостями. При застуді корисні не тільки свіжі ягоди малини, перетерті з цукром, а й сушені плоди.

До числа інших плюсів малини відноситься те, що її ягоди покращують травлення, допомагають справлятися з шлунковими болями. Лікарі рекомендують вживати малину людям, що страждають гіпертонією і атеросклерозом, оскільки вона сприяє зміцненню стінок судин. А ось гіпотонікам від цієї ароматної ягоди варто відмовитися.

У малині міститься багато міді, яка настільки необхідна для зняття нервової напруги і профілактики депресії. Крім усього іншого, вченими доведено те, що свої цілющі властивості малина не втрачається навіть після тривалої термічної обробки, тому малинове варення так само корисно, як і свіжі ягоди.

Джерело

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.