Вагітність

Таємне життя ненародженої дитини

У нашому світі ми постійно оточені чудесами. Найбільшою таємницею природи є виникнення і розвиток внутрішньоутробної людини, його народження.

Чим зміряти відповідальність, яка лягає на “вагітну пару”, чекаючи дитини? Яким він буде? Здоровим, розумним, сміливим, добрим, сильним? Адже все це – якості фізичного, психічного і етичного здоров’я! Ми здорові настільки, наскільки здоровий наш найслабкіший від народження орган. У кожній сім’ї є свої слабкі спадкові ланки, і майбутнім батькам потрібно знати їх з того моменту, коли у них виникає намір дати життя новій людині. Батьки просто зобов’язані не дозволити розвинутися негативній спадковій схильності.

Передумовами здорового життя дитини є якнайкращий стан здоров’я майбутніх батьків до моменту зачаття, щире бажання мати дитину, ретельний контроль жінки під час вагітності за своїм соматичним здоров’ям, психічним станом.

Життя починається не з народження, а із зачаття. В зв’язку з цим чи не розумніше готуватися до народження дитини наперед. Прихильники природних методів оздоровлення вважають, що укріплювати здоров’я майбутніх батьків, крім загальноприйнятих оздоровчих заходів, необхідно шляхом ефективного очищення організму, насичення його вітамінами, есенціальними (необхідними для нормальної життєдіяльності) мікроелементами – йодом, залізом, селеном і ін.

З перших днів вагітності жінка повинна настроюватися на радісне очікування дитини. Бажана дитина завжди здоровіше і міцніше, він радісніше дивиться на життя, впевненіше в своїх вчинках, оптимістичний в рішеннях, доброзичливий до людей.

Дитина в череві матері багато що відчуває, чує, відчуває, реагує на біль і яскраве світло, він смокче і ковтає, гримасує і посміхається, виражаючи незадоволеність або радість. Думки і емоції вагітної жінки відображаються в клітинних структурах і органічній пам’яті дитини, впливають на його майбутню особу. Тому протягом всієї вагітності жінка повинна розмовляти з своїм малюком (не обов’язково вголос), повинна гладити його в і наяву думках, заспокоювати, настроювати на добро, хороший внутрішньоутробний розвиток, хороші “м’які” пологи, радісне очікування його в сім’ї. Внутрішньоутробне немовля розуміє свої відчуття і може переводити свої відчуття в емоції. Вже до п’ятого тижня ембріон може рухати ручками і тулубом, виражати своє задоволення і незадоволення кивками і гримасами. До четвертого місяця у нього добре виражена міміка – він може хмуритися і довго посміхатися. У 5-6 місяців плід реагує будь-яке на дотик. От чому так важливо мамі (і татові – тим більше) гладити живіт, щоб дитина сприймала ласку.

Найулюбленіший звук для немовляти – серцебиття матері, її голос. Вже в перший годинник і дні життя діти віддають перевагу звукам серцебиття своєї матері всім іншим звукам, а голос матері і уважного батька виділяють з багатьох інших голосів.

Дивно, але в пам’яті дітей зберігаються ті вірші і мелодії, які він слухав ще внутрішньоутробно. Це означає, що діти сприймають специфічні звуки ще до народження, і не тільки мовні характеристики. Це підтверджує гіпотезу, що новонароджений пам’ятає до пологові події.

Колосальне стимулююче вплив на пізнавальний, емоційний і психомоторний розвиток дитини, що як не народилася, так і народилася, надає музика. В зв’язку з цим вагітним жінкам рекомендується регулярно слухати спокійну мелодійну музику, співати колискові пісні, читати вголос хороші дитячі вірші. У стан, близький до гіпнотичного трансу вводить вагітних жінок музика Вівальді, Чайковського, Баха, Моцарта При цьому відбувається глибинніше спілкування матері з малюком на рівні підсвідомості. Доведено, що новонароджені з собою в світ багато вражень про своє таємне життя до народження.

Якщо майбутня мама щодня зосереджується на думках про свою дитину, прислухається до нього, проникає думками в його таємне життя, любить його і концентрує на ньому увагу, то вона створює якнайглибші взаємини з своїм майбутнім малюком. Для того, щоб бути гідними батьками в наш непростий час, необхідно осмислено підійти до зачаття дитини, з розумінням важливості фізичного і психічного здоров’я майбутніх батьків, психологічного клімату в сім’ї, цілеспрямованого духовного і фізичного вдосконалення протягом всієї вагітності.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.