Вагітність

Точна модель плоду – нова послуга для японських батьків

Японська компанія Fasotec запропонувала особливу технологію, яка використовує ультразвуковий сканер і тривимірний принтер, для отримання моделі особи і тіла ще не народженої дитини у натуральну величину, передає ABC News.

Наприклад, технологію випробувала Кіоко Айзак. Вона замовила модель дитини, коли перебувала на восьмому місяці вагітності. На цій стадії розвитку у дитини вже були чіткі риси обличчя.

Точність настільки висока, що, на думку розробників, її можна використовувати для практики перед операціями або для постановки діагнозу. Насправді, є можливість отримати модель будь-якого органу. Все, що потрапляє в поле зору ультразвукового сканера, легко друкується на 3D-принтері.

В принципі, тривимірні принтери не є новинкою. Наприклад, у Нідерландах вчені надрукували щелепу для пацієнтки. У технології, яку пропоновали японці, є великий “мінус”: за модель дитину доведеться віддати близько 500 доларів.

Джерело

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.