Вагітність

Відмова від природних пологів загрожує появою на світ алергіка

Вчені вважають, що кесарів розтин сильно підвищує ризик розвитку у дитини алергії, пише The Daily Mail.

Морін Дженкінс, директор клінічних послуг на благодійність Алергія UK, сказав: “Під час природних пологів дитина подорожує повільно по родовому каналу, де вона ковтає нормальні бактерії, які допомогають активызувати імунну систему малюка і захищають від алергії”

У разі кесаревого розтину, у дитини немає контакту з родовими шляхами. Замість цього, він негайно видаляється з стерильного середовища, тобто вірогідність розвитку алергії може бути підвищена.

Доктор Крістін Коул Джонсон з Госпіталю Генрі Форда разом з колегами дослідили 1258 новонароджених. Оцінка їх стану проводилася протягом 1, 6, 12 і 24 місяці після появи на світ. Також аналізувалися зразки пуповини і калу. При цьому на тестування брали кров батьків, грудне молоко і пил з дому.

До уваги приймалася інформація про наявність алергіків, астматиків в сім’ї, факт того, чи в будинку є домашня тварина, курить хто-небудь із домашніх, чим хворіла дитина, чи приймаються ліки, і як протікала вагітність.

В результаті виявилося, що у “кесарят” ймовірність захворювання підвищена в п’ять разів. Зазвичай алергію у них викликали пилові кліщі і тварини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк