Вагітність

Відмова від природних пологів загрожує появою на світ алергіка

Вчені вважають, що кесарів розтин сильно підвищує ризик розвитку у дитини алергії, пише The Daily Mail.

Морін Дженкінс, директор клінічних послуг на благодійність Алергія UK, сказав: “Під час природних пологів дитина подорожує повільно по родовому каналу, де вона ковтає нормальні бактерії, які допомогають активызувати імунну систему малюка і захищають від алергії”

У разі кесаревого розтину, у дитини немає контакту з родовими шляхами. Замість цього, він негайно видаляється з стерильного середовища, тобто вірогідність розвитку алергії може бути підвищена.

Доктор Крістін Коул Джонсон з Госпіталю Генрі Форда разом з колегами дослідили 1258 новонароджених. Оцінка їх стану проводилася протягом 1, 6, 12 і 24 місяці після появи на світ. Також аналізувалися зразки пуповини і калу. При цьому на тестування брали кров батьків, грудне молоко і пил з дому.

До уваги приймалася інформація про наявність алергіків, астматиків в сім’ї, факт того, чи в будинку є домашня тварина, курить хто-небудь із домашніх, чим хворіла дитина, чи приймаються ліки, і як протікала вагітність.

В результаті виявилося, що у “кесарят” ймовірність захворювання підвищена в п’ять разів. Зазвичай алергію у них викликали пилові кліщі і тварини.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.