Вагітність

Врачи назвали плюсы поздних родов

Дети, родившиеся у матерей старше 40 лет оказались наиболее здоровыми и жизнерадостными. К такому выводу пришли британские врачи в ходе конференции Королевского колледжа педиатрии и детского здоровья.

Согласно статистике, с детьми «пожилых» мам реже случаются несчастные случаи, они реже попадают в больницы. Таких детей своевременно прививают от инфекций. Кроме того, среди них чаще встречаются дети с высокими показателями IQ.

Что касается самих старородящих матерей, то они не столь активны, как женщины, ставшие мамами в юном возрасте. Однако жизненный опыт помогает им избегать опасных ситуаций.

Источник: likar.info  

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.