Вагітність

Як спати під час вагітності

Вагітність – це одне з найдивовижніших подій у вашому житті. Але разом з вагітністю ви втрачаєте деякий комфорт. Особливо дискомфортно ви можете відчувати себе на останніх місяцях, коли знайти зручне положення лежачі – важко, ваш малюк тисне вам на сечовий міхур і шлунок, а вам здається, що куди б не повернулись, скрізь тяжко, ніде немає полегшення.

Кілька простих порад і рекомендацій, допоможе Вас насолоджуватися сном вночі.

Через ваш живіт, сон здається непереборною проблемою. Але є позиції, за допомогою яких ви зможете відчути зменшення тиску вашого тіла. Як тільки ви досягнете третього триместру, уникайте спати на спині. Ця позиція чинить тиск на кровоносні судини і артерії. Спробуйте спати на лівому боці для оптимального кровотоку для вас і вашої майбутньої дитини. Ця позиція також допомагає тримати тиск від нирок. Спіть з підведеною головою на подушці, якщо ви страждаєте від печії.

Іноді вага вашого шлунка може заважати спати навіть в найкращій позиції – у лівому положенні. У цьому випадку, ви можете підтримувати вагу вашого живота подушкою. 

Дотримуйте режим дня. Підготуєте себе до спокійного сну. Можна попити заспокійливий чай, гаряче молоко; прийняти теплий душ або ванну, або насолодитися ніжним, розслаблюючим масажем.

Також велику частину рідини (вода, чай …) пийте в день. Спробуйте перестати пити, принаймні, за годину до сну. Це дозволить вам не переривати свій сон походом в туалет.

Продукти харчування та напої, які ви споживаєте протягом дня, можуть також вплинути на ваш сон вночі. Найголовніше – виключіть кофеїн зі свого раціону. Кофеїн є стимулятором, так що він не допоможе вам розслабитися. Підтримання здорової дієти для сну краще всього.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк