Вагітність

Як спати під час вагітності

Вагітність – це одне з найдивовижніших подій у вашому житті. Але разом з вагітністю ви втрачаєте деякий комфорт. Особливо дискомфортно ви можете відчувати себе на останніх місяцях, коли знайти зручне положення лежачі – важко, ваш малюк тисне вам на сечовий міхур і шлунок, а вам здається, що куди б не повернулись, скрізь тяжко, ніде немає полегшення.

Кілька простих порад і рекомендацій, допоможе Вас насолоджуватися сном вночі.

Через ваш живіт, сон здається непереборною проблемою. Але є позиції, за допомогою яких ви зможете відчути зменшення тиску вашого тіла. Як тільки ви досягнете третього триместру, уникайте спати на спині. Ця позиція чинить тиск на кровоносні судини і артерії. Спробуйте спати на лівому боці для оптимального кровотоку для вас і вашої майбутньої дитини. Ця позиція також допомагає тримати тиск від нирок. Спіть з підведеною головою на подушці, якщо ви страждаєте від печії.

Іноді вага вашого шлунка може заважати спати навіть в найкращій позиції – у лівому положенні. У цьому випадку, ви можете підтримувати вагу вашого живота подушкою. 

Дотримуйте режим дня. Підготуєте себе до спокійного сну. Можна попити заспокійливий чай, гаряче молоко; прийняти теплий душ або ванну, або насолодитися ніжним, розслаблюючим масажем.

Також велику частину рідини (вода, чай …) пийте в день. Спробуйте перестати пити, принаймні, за годину до сну. Це дозволить вам не переривати свій сон походом в туалет.

Продукти харчування та напої, які ви споживаєте протягом дня, можуть також вплинути на ваш сон вночі. Найголовніше – виключіть кофеїн зі свого раціону. Кофеїн є стимулятором, так що він не допоможе вам розслабитися. Підтримання здорової дієти для сну краще всього.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.