Вагітність

Домашні тварини та вагітність. Вагітність і собака. Вагітність і кішка. Вагітність і екзотичні тварини. Вагітність і домашні птахи

Вагітність і собака.

В цілому, собаки не створюють будь-якого ризику для вашого здоров’я і здоров’я вашої майбутньої дитини, поки ви вагітні. Якщо у вас велика собака, краще не дозволяти їй стрибати на ваш живіт, коли ви лежите або сидите в кріслі. Друга заклопотаність відноситься до того часу, коли немовля вже з’явиться на світ. Маленькі діти є найбільш частими жертвами укусів собак.

Ось кілька корисних порад, які допоможуть створити більш безпечне середовище для вас, вашої дитини і вашої собаки: Подумайте щодо звичок вашої собаки, що можуть створити проблему для майбутньої дитини і спробуйте позбутися від них ще до пологів .Розпочніть підготовку вашого пса на різницю між її іграшками та іграшки дитини.Ваша собака може почати вас ревнувати, якщо вся ваша увага буде належати дитинуі Не забувайте вашого вихованця і намагайтеся приділяти належну увагу вашій собаці теж. Включіть вашого вихованця в гру з дитиною.Завжди контролюйте свою дитину під час спілкування з собакою.Ніколи не залишайте собаку наодинці з дитиною.


Вагітність і кішка.

Передача інфекції під назвою токсоплазмоз є основною небезпекою, пов’язаною з кішками. Загроза виникає зазвичій внаслідок з контакту з котячим калом. Кішки, що гуляють на вулиці, частіше є носіями токсоплазмозу, ніж кішки, які мешкають тільки в приміщеннях. Якщо жінка мала імунітет до токсоплазмозу ще до вагітності, то дитина перебуває в безпеці. Деякі жінки, які тримали кішок протягом довгого часу, набувають імунітету до цього захворювання. Якщо мати заразиться між 10-24 тижнями вагітності, ризик серйозних проблем складає близько 5-6%. Наслідками для вагітної дитини можуть бути: передчасні пологи, низька вага при народженні, лихоманка, жовтяниця, порушення сітківки ока, розумова відсталість, аномальний розмір голови, судоми. На 3-му триместрі плід має підвищений ризик зараження, але ризик пошкодження плоду, знижується, оскільки більша частина важливих подій вже відбулося.

Контакт з котячим калом найбільш ймовірний під час заміни або чищення лотка. Найкраще під час вагітності довірити цю процедуру іншій людині, оскільки навіть пил може спровокувати контакт.

Ось кілька корисних порад, щоб допомогти уникнути небезпек під час вагітності: Якщо ви є власницею кота або кішки і плануєте завагітніти, то буде корисним і зовсім не зайвим перевірити свій імунітет до токсоплазмозу. Все що потрібно зробити, це здати кров на аналіз. Якщо вам необхідно щось зробити в саду, куди ходить кішка, завжди одягайте рукавички. Не міняйте лоток у кішки самі, попросіть когось зробити це за вас. Не залишайте вашу дитину наодинці з кішкою без контролю. Повідомте вашому лікареві про те, що ви є власником кота або кішки. Якщо ви інфіковані та вагітні, проводиться лікування для зменшення ймовірності інфікування дитини.

Вагітність і екзотичні тварини.

Ящірки, ігуани, черепахи, жаби, змії, інші рептилій і амфібії незвичайні домашні тварини, але вони створюють ризик для вас і розвитку вашої дитини. Контакт з випорожненнями цих тварин, прямий або непрямий, можуть призвести до зараження сальмонелою, яка негативно впливає на вагітність.Ризик передачі бактеріальної інфекції сальмонели є серйозною проблемою для дітей у віці до п’яти років. Їхня імунна система ще тільки розвивається, і можливий контакт з калом екзотичних тварин ставить здоров’я дитини під загрозу.

На жаль, самий безпечний шлях до збереження здоров’я вашої дитини у видаленні рептилій і амфібії з дому до тих пір, поки ваша дитина не досягне п’ятирічного віку. Якщо ви віддаєте перевагу збереженню екзотичних вихованців, скористайтеся декількома корисними порадами для створення більш безпечного середовища для вас і вашої дитини:

Завжди мийте руки ретельно з милом і теплою водою після кожного контакту з екзотичними тваринами та їх кліткою.

Не допускайте присутність рептилій і амфібій, в кухні або поруч з продуктами харчування.

Не використовуйте раковину на кухні для купання рептилій або чищення клітини.

В ідеалі клітку потрібно чистити на відкритому повітрі, проте, якщо ви використовуйте для цих цілей ванну, після цього продезінфікуйте її.

Не допускайте малолітніх дітей до екзотичних тварин та їх кліток.

Не дозволяйте екзотичним тваринам вільно бродити по будинку.

Вагітність і домашні птахи

Якщо ваші птахи здорові, все повинно бути добре для вас і вашої дитини. Домашні птахи можуть передавати кампілобактер, сальмонела, хламідіоз, і деякі протозойні інфекції, що можуть бути заразними для людини.

Деякі птахи, наприклад, какаду, досить брудні. Постійне провітрювання або кондиціонування повітря у вашому домі може допомогти видалити пил і лупу з повітря.

Кілька корисних порад щодо створення безпечних умов під час вагітності:

Розкажіть вашому лікареві, що ви вагітні, і що у вас в будинку є домашні птахи.

Покажіть ваших птахів ветеринару для визначення стану їх здоров’я, розкажіть ветлікарю, що ви вагітні.

Завжди мийте руки ретельно з милом і теплою водою після будь-якого контакту з птицею чи її кліткою.

Уникайте чищення клітки, попросіть зробити це когось за вас.

Зверніть увагу на безпеку птиці: потрібно тримати присипку для дітей, лосьйони, аерозолі і брудні підгузки поза досяжністю птиці, так як вони можуть заподіяти їй шкоду.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк




Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.




*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.