Юридичні поради

Розмір аліментів в Україні

Розмір аліментів в Україні присуджується виходячи з матеріального стану обох сторін, здоров’я та потреб дитини. Розмір аліментів не може бути менше 30% від прожиткового мінімуму для дітей певного віку.

Розмір прожиткового мінімуму в 2015 році змінюється відповідно до індексу інфляції, тому наводимо таблицю мінімальних аліментів в Україні:

У січні–листопаді 2015 року прожитковий мінімум на дітей встановлений:

дітей віком до 6 років: з 1 січня 2015 року – 1032 гривень, з 1 грудня – 1167 гривень;

дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2015 року – 1286 гривень, з 1 грудня – 1455 гривень;

Виходячи з цих цифр легко вирахувати розмір мінімальних аліментів в Україні – 30% від суми. Також суд при призначенні чи розгляді суми аліментів бере до уваги всі факти, і якщо у вас є документи, якими можна підтвердити необхідні витрати, то можна домогтися необхідної фіксованої суми. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.