Здоров’я і краса мами

Що робити, якщо вага все одно не зменшується?

Якщо ви чесно слідуєте всім принципам раціонального харчування і даєте собі адекватне фізичне навантаження, ви обов’язково схуднете. Цей процес не повинен бути дуже швидким – оптимально втрачати по 250 – 500 грамів на тиждень.

Але у випадку, коли стрілка ваг кілька тижнів стоїть як вкопана, незважаючи на дотримання всіх умов, краще звернутися до ендокринолога і перевірити стан щитовидної залози, а також загальний гормональний статус організму.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.