Здоров’я і краса мами

Шкідливі звички, ліки, харчові добавки і зайва вага

Мати, яка годує грудьми, повинна повністю відмовитися від алкоголю та паління цигарок. Якщо ви не годуєте грудьми, пам’ятайте про те, що спиртні напої дуже калорійні – з келихом шампанського ви отримаєте майже 150 ккал.

Не приймайте спеціальні ліки і добавки для схуднення, а також “очищаючі” трав’яні чаї, коли ви годуєте грудьми. Їх застосування в обов’язковому порядку позначиться на якості вашого молока як на складовому наповненні, так і на його смаку.

Не забувайте про прийом вітамінно-мінеральних добавок. Але намагайтеся не перевищувати допустимі норми споживання вітамінів, призначених Вам лікарем.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.