Здоров’я і краса мами

Вітаміни для молодої матері

Молодій мамі, яка розуміє, що грудне вигодовування – це найкраще, що може бути, для дитини першого року життя, потрібне не тільки повноцінне доброякісне харчування, але потрібен ще і весь комплекс вітамінів. Існують так звані найголовніші вітаміни – це вітаміни групи B і вітамін D.

Спеціально для молодих мам, які годують грудьми, розроблені спеціальні вітамінні комплекси, в яких вітаміни та мікроелементи підібрані в необхідних пропорціях. При цьому необхідно знати та пам’ятати, що деякі з них засвоюються тільки у разі вживання разом, а інші, навпаки, несумісні.

Добова потреба у вітамінах та мікроелементах залежить від того, годуєте Ви грудьми.

Норми для матері, яка годує грудьми:

Вітамін А – до 2500МЕ,

Вітамін В1 – 3 мг,

Вітамін В2 – 2,2 мг,

Вітамін В6 – 2,2 мг,

Вітамін В12 – 4 мкг,

Вітамін С – 100 мг,

Вітамін Е – 15 мг,

Вітамін D – 500МЕ,

РР (нікотинова кислота) – 18-23 мг.

Якщо молода мати не годує грудьми, це зовсім не означає, що вітаміни її організму не потрібні, в такому разі відрізняються тільки їх дозування.

Оптимальні дозування вітамінів для мам, що не годують грудьми:

Вітамін А – до 2000МЕ,

Вітамін В1 – 1,5 мг,

Вітамін В2 – 1,8 мг,

Вітамін В6 – 2 мг,

Вітамін В12 – 3 мкг,

Вітамін С – 70 мг,

Вітамін Е – 10 мг,

Вітамін D – 300 МО,

РР (нікотинова кислота) – 13-15 мг.

 

Самостійне вживання вітамінів, особливо надмірне, може зашкодити організму молодої матері. Тому, перед тим, як почати приймати любий вітамінний комплекс, проконсультуйтеся, будь ласка, зі своїм лікуючим лікарем, і обговоріть з ним перевагу того чи іншого вітамінного комплексу та його дозування.

Необхідно пам’ятати, що, тільки у разі правильного харчування та здорового способу життя,  вітаміни принесуть користь Вам і малюкові.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.