Здоров’я і краса мами

Соевое молоко вредит зубам

Употребление соевого молока может стать причиной выпадения зубов, считают австралийские ученые из Мельбурнского университета.

В ходе исследования ученые установили, что бактерии, обитающие в ротовой полости человека, при контакте с соевым молоком разрушают зубную эмаль в пять-шесть раз быстрее, чем во время приема коровьего молока. Это происходит из-за активной выработки кислоты и может привести даже к выпадению зубов.

В результате эксперты пришли к выводу, что регулярное употребление соевого молока может привести к проблемам ротовой полости. По этой причине они рекомендуют отдавать предпочтение коровьему молоку.

Источник: medicinform.ne

 

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.