Відповіді на питання

Чи становить загрозу для вагітності на 10 тижні кроваві виділення?

Так кров’янисті виділення в перебігу вагітності  практично завжди є загрозою для вагітності, її доношування.

Тому, щоб зберегти вагітність, потрібно негайно звернутись до свого лікаря в жіночій консультації (амбулаторії), ретельно виконувати його рекомендації та приписи, у разі необхідності пройти курс стаціонарного  лікування.

Якщо Ви вважаєте, що Ваш лікар не може надати необхідний обсяг лікування, вимагайте направлення до лікувально-профілактичного закладу з більш високим рівнем надання медичної допомоги – обласного (міського) перинатального центру.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.