Відповіді на питання

До – та післяпологова (декретна) відпустка

Для отримання лікарняного листа чи довідки за формою 147/о потрібно перебувати на обліку в ЖК, своєчасно відвідувати лікаря.

Лікарняний лист або довідка видається вагітній, в залежності від того, застрахована не застрахована вона в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, на підставі записів в «Обмінній карті вагітної жінки» та «Індивідуальній карті вагітної та породіллі».

Щодо донорства чоловіка вагітної, то така вимога засновується на пересторозі від майбутніх ускладнень під час пологів – необхідності переливання крові, – але не є обов’язковою і не може бути причиною відмови у видачі лікарняного листа.

Я бажаю Вам, щоб у Вас все було гаразд, але поганого в тому, що Ваш чоловік чи хтось з близьких стане донором, немає аж ніяк. Здана кров може врятувати чиєсь життя.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.