Відповіді на питання

Документ, що чоловік не працює?

Якщо Ваш чоловік не працює, він може заявити це в УПСЗН, надати свою трудову книжку та взяти довідку в ЦЗ, що він не перебуває там на обліку.

Але, в такому випадку, Ваша сім’я не має права на отримання соціальних допомог та їх підвищення.

Детально в статтях розділу «Юридичні поради» сайту «Зростай, Малюк!»: «ДОПОМОГА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ ДО ДОСЯГНЕННЯ 3-Х РОКІВ», «ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ» та Законах України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.