Відповіді на питання

Допомога по народженню дитини.

Допомога по народженню дитини призначається тільки громадянкам України і тільки на дітей, зареєстрованих громадянами України. Вона виплачується незалежно від того, якого віку старші діти, головне, щоб вони виховувались матір’ю, а також незалежно від того, проживає вона з чоловіком чи ні, заміжня чи ні. Розміри допомоги по народженню не змінюються в залежності від того, працює батько дитини чині, а от усі інші виплати, у разі. коли батько офіційно не працює, підвищенню не підлягають. Для уточнення розміру виплат потрібно звернутись до районного(міського) управління праці та соціального захисту населення.

Після набуття жінкою та її дітьми громадянства України та при народженні спільної дитини подружжя, Вона буде мати право отримувати допомогу при народженні третьої дитини.

Умовою  для отримання такого розміру допомоги: спільне проживання та піклування про всіх дітей. Допомогу можна оформити протягом 12 місяців після народження дитини.

Крім того, дія українського закону поширюється і на нерезидентів, які на законних підставах перебувають в Україні.  Тобто, у разі, якщо спільне дитя народиться до отримання громадянства, виплати мають бути проведені. Але, в такому разі Ви маєте зареєструвати дитину в Україні та оформити допомогу на себе. Допомога буде розраховуватись як на першу дитину.

Якщо ж діти дружини від попереднього шлюбу Вами будуть до моменту народження спільної дитини всиновлені, то допомога буде розраховуватись як на третю дитину.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.