Відповіді на питання

Моїй доньці 1 рік, саме прийшов час роботи прививку КДК. Чи потрібно якось підготуватися до цього щеплення?

Сама головна порада в такому випадку – перед щеплення завжди в саму першу чергу необхідно відвідати свого дільничного педіатра та отримати запис в «Амбулаторній карті» дитини – «Здоровий (ва). Може бути щеплений(на)».

Відносно прийому ліків до та після щеплення, то їх потрібно приймати тільки у разі можливої або наслідкової реакції на щеплення та за призначенням того ж таки лікаря.

Самолікування може зашкодити дитині. Ви взагалі думали над тим, що у дитини може не бути ніяких наслідкових реакцій, а Ви їй вже даєте ліки.

Я ні лікування, ні дозування ліків не призначаю.

А ще на сайті «Зростай, Малюк!» є розділ «Поради лікарів» і там є практично усі відповіді щодо проведення щеплень та поведінки батьків.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.