Відповіді на питання

Можно ли вместо куриного желточка давать малышу перепелиный?

Так, можна.

У раціоні дитини можуть бути присутніми і курячі, і перепелині яйця. Яким з них віддати перевагу, за великим рахунком, неважливо. Головне-дотримуватися правил введення яєць в раціон дитини. Починаючи з 6-7 місяців та до річного віку можна давати тільки жовток. Він набагато рідше викликає алергічні реакції. Вводити яйця до меню малюка слід обережно, починаючи з ¼ жовтка 2-3 рази на тиждень. А от асорті з курячих і перепелиних жовтків може серйозно нашкодити організму крихітки.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.