Відповіді на питання

На 26-27 неделе стала на учёте в ЦЗ как безработная..

Я не можу зрозуміти, як Вас взяли на облік в ЦЗН без виплати.

Той розмір виплати нараховується безробітним, які не перебувають на обліку в ЦЗН – 25% від розміру прожиткового мінімумуму для працездатного населення.

А якщо Вас взіли на облік  в ЦЗН, то  згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»

 Стаття 22.  Допомога   по   безробіттю  виплачується  з  8  дня  після реєстрації застрахованої особи в установленому порядку в державній службі зайнятості.

 Стаття 23. Розмір допомоги по безробіттю

Допомога по безробіттю виплачується  залежно  від  тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру: перші 90 календарних днів - 100 відсотків;
3.   Допомога   по   безробіттю  особам,  які  звільнилися  з останнього  місця  роботи за власним бажанням без поважних причин, призначається відповідно до частин першої та другої цієї статті, і її виплата починається з 91-го календарного дня.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.