Відповіді на питання

Оплата відпустки у ВНЗ

Зверніться, будь ласка, до районного фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Чому Ви працюєте фоційно в ДУ і не зареєстровані застрахованою особою?

Чому у відношенні Вас не застосовувався принцип «мінімальної зарплати»?

Адже:

“Лікарняні” та “декретні” надаються застрахованим особам у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати. Підставою для оплати днів хвороби є листок непрацездатності, виданий особі лікувальним закладом. Оплата листка непрацездатності здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за  загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 р. № 1266 — Порядок № 1266.
Якщо працівниця перед настанням страхового випадку (відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами) не мала заробітку, середня заробітна плата для розрахунку розміру допомоги по вагітності та пологах визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої їй на момент настання страхового випадку. 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.