Відповіді на питання

Ребенку месяц и 3 недели, в последние пару недель стал чаще и больше срыгивать, а последние несколько дней меньше кушать.

Я думаю, що причиною такої поведінки дитини, збльовування та часткової відмови від їжі є порушення правил грудного вигодовування.

Додатковим посилом може бути також порушення в харчуванні самої матері-годувальниці.

Відносно Галстени та її призначення можу сказати одне – головний показ до її призначення – недостатність підшлункової залози. Відносно доз – вирішуйте з лікарем.

Але, будь ласка, прочитайте на сайті «Зростай, малюк!» в розділі «Грудне вигодовування» поради щодо його правильної організації, харчування годувальниці, дотримуйтесь цих порад,  і все, я переконаний, у Вас буде гаразд.

 

І ще одна порада – не бійтесь поставити запитання своєму лікарю.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.