Відповіді на питання

Сума дородової допомоги , як її вирахувати?

Матеріальна допомога в зв’язку з вагітністю та пологами для безробітних надається в розмірі 100% допомоги при безробітті, але не менше 25% (тим, хто взагалі незареєстрований в ЦЗ) від розміру установленого Законом про державний бюджет прожиткового мінімуму для працездатного населення..

Підставою для призначення матеріальної допомоги по безробіттю є довідка державної служби зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості, як безробітна.

Для оформлення матеріальної допомоги в зв’язку з вагітністю та пологами необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації.

 

Детальну відповідь можна отримати, ознайомившись зі змістом статей: «ЗАГАЛЬНИЙ ПОРЯДОК РОЗРАХУНКУ ОПЛАТИ ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ», «ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ВИПЛАТА ВІДПУСТКИ В ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ (ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИ ) В УКРАЇНІ», «Соціальні цифри бюджету 2014» розділу «Юридичні поради» на сайті «Зростай, Малюк!» або Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк