Відповіді на питання

Тріщини сосків

В першу чергу з тріщинами сосків потрібно боротися не мазями, а правильним прикладанням до грудей: правильне положення матері, правильне положення дитини, правильне взяття дитиною соска разом з ареолою.

Тимчасово можна спробувати використовувати накладки на груди. Мазі можна використовувати самі різні (Бепантен, Приолан, ВИДЕСТИМ). Але їх застосування потрібно узгодити з Вашим лікарем, до речі, в до нього ви звертались?

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.