Відповіді на питання

Я маю іти з 1 червня у декретну відпустку, чи можу я взяти щорічну відпустку до декретної і чи буде вона повною+оздоровчі?

Так, можете. Детально описано в статтях «ВІДПУСТКА У ЗВ’ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ ДЛЯ ПРАЦЮЮЧОЇ ЖІНКИ», «ВІДПУСТКИ ПРАЦЮЮЧИМ ЖІНКАМ», «ВИТЯГ З КОДЕКСУ ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ – ПРАЦЯ ЖІНОК (СТ. 174-186)» розділу «Юридичні поради» сайту «Зростай, Малюк!» або безпосередньо в законі України «Про відпустки»

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.