Для молодих матусь

Кожна українка повинна народити 3-4 дитини для збереження нації

Якщо кожна українка народжуватиме 3-4 дитини, тоді буде повне відтворювання населення і народжуваність перевищить показники смертності. Про це під час прес-конференції сказала заступник начальника департаменту охорони материнства та дитинства МОЗ Валентина Коломейчук.

В. Коломейчук наголосила на важливості планування сім’ї, що є одним із найголовніших пріоритетів нормального життя. Разом з цими наразі в Україні існує низка проблемних демографічних питань.

“Знижується рівень народжуваності, немає позитивного відтворення населення, високий рівень смертності, після 39 років переважає чоловіча надсмертність, низька тривалість життя, старіння населення, бідність, розрив між рівнем життя сільського і міського населення”, – розповіла Коломейчук.

За її словами, наразі частка жіночого населення в Україні становить 53%, з них більше 11 млн – жінки фертильного віку.

“Аби було відтворення населення, треба, щоб кожна жінка народжувала по 3-4 дитини. Наскільки це можливо, кожен може відповісти сам”, – зазначила Коломейчук.

Вона додала, що сьогодні у дівчат 15-19 років, які наближаються до дітородного віку, різко збільшилась кількість різних хвороб, що є безперечною проблемою. Не останню роль серед вище вказаних відіграє і СНІД.

Джерело: УНН

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.