Для молодих матусь

Немой ребенок заговорил благодаря кошке

7-летний британец Лоркан Диллон, который не говорил ни слова из-за редкого психологического расстройства, избавился от немоты благодаря своей кошке.

Врачи поставили малышу диагноз «селективный мутизм» – он не мог разговаривать и выражать свои эмоции. Хотя это расстройство лечится, но в случае с Лорканом психологам не удавалось ничего сделать. Из-за болезни у ребенка не было друзей, зато он мог часами играть со своей кошкой.

Однажды мать мальчика услышала, как тот разговаривает с животным, а она мурлычет ему в ответ. Недавно ребенок произнес свои первые слова, обратившись к маме, а затем начал разговаривать с другими людьми.

Источник: obozrevatel.com

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.