Для молодих матусь

Увага батька для дитини цінніше, ніж увага матері

Дослідники з американського Університету Коннектикуту прийшли до висновку, що любов батька грає більш важливу роль для формування дитячої особистості, ніж материнська. Неувага з боку батька ранить дитину значно сильніше, ніж неувага з боку матері.

Психологи проаналізували дані безлічі робіт, присвячених дослідженню відторгнення батьками своїх дітей і впливу нестачі батьківської уваги на формування людської особистості. Взагалі дослідження містить дані більш ніж 10 000 чоловік обох статей і різної етнічної приналежності.

В якості причини, чому дитина цінує любов батька вище, ніж любов матері, дослідники називають різний соціальний статус батьків. У багатьох культурах вважається, що чоловік займає більш престижне положення – він вважається головою сім’ї і володіє більшим авторитетом, ніж жінка. Дитина визнає значимість батьківської особистості, і батьківська любов символізує для дитини визнання її сильних і могутніх якостей, в результаті чого вона стає більш бажаною.

Дані висновки швидше за все можна назвати гіпотезою, яку необхідно підтвердити даними дослідження культур, в яких главою сім’ї традиційно вважаються жінки.

Джерело: dr20.ru

 

 

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.