Для молодих матусь

Надмірна опіка й контроль з боку батьків шкодить дитині

Діти, батьки яких люблять тримати все під контролем, частіше страждають від депресії. Більш того, це впливає на їх здатність встановлювати зв’язок з навколишнім світом, пише The Daily Mail. Вони відчувають, що не здатні керувати своїм життям.

Тобто спроби максимально вберегти і підтримати дитину давали зворотній ефект, підкреслюють вчені Університету Мері Вашингтон, які аналізували 297 осіб 18-23 років. Добровольці відповідали на ряд питань, що стосувалися своєї незалежності, здібностей.

Вони розповідали, як вони знаходять мову з оточуючими, наскільки задоволені життям. Це дозволяло визначити наявність симптомів депресії. Досліження показали, що молоді люди, які не володіли незалежністю від батьків, нерідко скаржилися на пригнічений стан.

У них фіксувалася депресія, вони були незадоволені життям, почували себе залежними, погано ладнали з людьми. По мірі дорослішання людині потрібно більше свободи. Однак не всі батьки готові до цього. На думку фахівців, батьки повинні завжди пам’ятати, що у дітей повинна бути адекватне середовище і свобода.

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.