Для молодих матусь

Сир – засіб від карієсу

Сир знижує ризик карієсу. Такий висновок зробили співробітники Академії загальної стоматології США за результатами дослідження.

У дослідженні брали участь 68 дітей у віці 12-15 років. Їх розділили на три групи: одна група їла сир чеддер, інша – йогурт без цукру, а третя випила склянку молока. До проходження тесту і через 10, 20 і 30 хвилин після його закінчення у дітей зміряли рівень рН (лужний рівень) на поверхні зубів. Чим він вищий, тим краще зуби захищені від ерозії.

Виявилось, що вживання молока або йогурту не відбилося на рівні рН в роті. А у дітей, які їли сир, рівень значно виріс. Крім того з`ясувалося, що сир вивільнив хімічні сполуки, які утворили на зубах захисний шар, що додатково захищає зуби від руйнування кислотами.

likar.info

Реєстрація на новини

Бажаєте отримувати корисну та цікаву інформацію вчасно?
Підпишись на новини від Зростай малюк
Реєстрація мам

Вітаємо, незабаром Ви станете мамою!
Бажаємо, щоб вагітність була легкою, а час очікування маляти – насичений радісними подіями та сюрпризами.
Після проходження реєстрації на нашому сайті, скористуйтесь можливістю взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки від наших спонсорів проекту ЗРОСТАЙ МАЛЮК.
Подробиці на перших сторінках Вашої Обмінної карти.
*Планова дата пологів:

*Поля, відмічені зірочкою, обов´язкові для заповнення.
Реєструючись, ви підтверджуєте, що є Громадянином України, не перебуваєте на території будь-якої з країн Європейського Союзу, даєте згоду на використання, обробку і зберігання наданих вами під час реєстрації персональних даних відповідно до сформульованої мети та/або на отримання в майбутньому інформації та/або заохочень від громадської організації соціальних інформаційних ініціатив “ПРОСВІТА” та його партнерів.